NTPA5220LB1A0 Murata
  • Part Number: NTPA5220LB1A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPA5220LB1A0 Murata
    NTPA5220LB1A0 Murata
    NTPA5220LB1A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPA5220LB1A0 is described as ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.