LXES2TBBB4-028 Murata
  • Part Number: LXES2TBBB4-028
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: TVS DIODE 5.5VWM SMD
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXES2TBBB4-028 Murata
    LXES2TBBB4-028 Murata
    ---> Other parts by Murata
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A