LXDC3EP25A-109 Murata
  • Part Number: LXDC3EP25A-109
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 2.5V 1A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 7,063
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC3EP25A-109 Murata
    LXDC3EP25A-109 Murata
    LXDC3EP25A-109 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC3EP25A-109 is described as DC/DC CONVERT 2.5V 1A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH