LXDC3EP18F-264 Murata
  • Part Number: LXDC3EP18F-264
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 1.8V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC3EP18F-264 Murata
    LXDC3EP18F-264 Murata
    LXDC3EP18F-264 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC3EP18F-264 is described as DC/DC CONVERT 1.8V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK