LXDC3EP18A-106 Murata
  • Part Number: LXDC3EP18A-106
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 1.8V 1A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 6,485
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC3EP18A-106 Murata
    LXDC3EP18A-106 Murata
    LXDC3EP18A-106 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC3EP18A-106 is described as DC/DC CONVERT 1.8V 1A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR