LXDC3EP15F-263 Murata
  • Part Number: LXDC3EP15F-263
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC DC CONVERTER 1.5V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC3EP15F-263 Murata
    LXDC3EP15F-263 Murata
    LXDC3EP15F-263 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC3EP15F-263 is described as DC DC CONVERTER 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK