LXDC3EP12A-104 Murata
  • Part Number: LXDC3EP12A-104
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 1.2V 1A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 5,125
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC3EP12A-104 Murata
    LXDC3EP12A-104 Murata
    LXDC3EP12A-104 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC3EP12A-104 is described as DC/DC CONVERT 1.2V 1A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS