LXDC2XQ18A-253 Murata
  • Part Number: LXDC2XQ18A-253
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC DC CONVERTER 1.8V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3,049
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC2XQ18A-253 Murata
    LXDC2XQ18A-253 Murata
    LXDC2XQ18A-253 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2XQ18A-253 is described as DC DC CONVERTER 1.8V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM