LXDC2UR18A-120 Murata
  • Part Number: LXDC2UR18A-120
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 1.8V 0.6A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 22,518
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC2UR18A-120 Murata
    LXDC2UR18A-120 Murata
    LXDC2UR18A-120 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2UR18A-120 is described as DC/DC CONVERT 1.8V 0.6A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"