LXDC2UR15A-119 Murata
  • Part Number: LXDC2UR15A-119
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 1.5V 0.6A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 23,456
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC2UR15A-119 Murata
    LXDC2UR15A-119 Murata
    LXDC2UR15A-119 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2UR15A-119 is described as DC/DC CONVERT 1.5V 0.6A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM