LXDC2UR12A-118 Murata
  • Part Number: LXDC2UR12A-118
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERT 1.2V 0.6A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 19,905
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC2UR12A-118 Murata
    LXDC2UR12A-118 Murata
    LXDC2UR12A-118 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2UR12A-118 is described as DC/DC CONVERT 1.2V 0.6A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A