LXDC2MB15G-456 Murata
  • Part Number: LXDC2MB15G-456
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC DC CONVERTER 1.5V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about LXDC2MB15G-456 Murata
    LXDC2MB15G-456 Murata
    LXDC2MB15G-456 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2MB15G-456 is described as DC DC CONVERTER 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM