LXDC2HL25A-053 Murata
  • Part Number: LXDC2HL25A-053
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC/DC CONVERTER 2.5V 500MA SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 20,668
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LXDC2HL25A-053 Murata
    LXDC2HL25A-053 Murata
    LXDC2HL25A-053 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2HL25A-053 is described as DC/DC CONVERTER 2.5V 500MA SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"