LXDC2HL18G-304 Murata
  • Part Number: LXDC2HL18G-304
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: DC DC CONVERTER 1.8V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about LXDC2HL18G-304 Murata
    LXDC2HL18G-304 Murata
    LXDC2HL18G-304 is manufactured by Murata and is categorized in the DC/DC Converters category. LXDC2HL18G-304 is described as DC DC CONVERTER 1.8V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"