LQW15AN40NH00D Murata
  • Part Number: LQW15AN40NH00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 40NH 250MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,574
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQW15AN40NH00D Murata
    LQW15AN40NH00D Murata
    LQW15AN40NH00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN40NH00D is described as FIXED IND 40NH 250MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL