LQW15AN33NG80D Murata
  • Part Number: LQW15AN33NG80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 33NH 620MA 336 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,833
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQW15AN33NG80D Murata
    LQW15AN33NG80D Murata
    LQW15AN33NG80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN33NG80D is described as FIXED IND 33NH 620MA 336 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE