LQW15AN30NH00D Murata
  • Part Number: LQW15AN30NH00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 30NH 270MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,795
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQW15AN30NH00D Murata
    LQW15AN30NH00D Murata
    LQW15AN30NH00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN30NH00D is described as FIXED IND 30NH 270MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH