LQW15AN2N8D80D Murata
  • Part Number: LQW15AN2N8D80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.8NH 1.5A 47 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN2N8D80D Murata
    LQW15AN2N8D80D Murata
    LQW15AN2N8D80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN2N8D80D is described as FIXED IND 2.8NH 1.5A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE