LQW15AN2N7D80D Murata
  • Part Number: LQW15AN2N7D80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.7NH 1.5A 47 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN2N7D80D Murata
    LQW15AN2N7D80D Murata
    LQW15AN2N7D80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN2N7D80D is described as FIXED IND 2.7NH 1.5A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A