LQW15AN25NJ80D Murata
  • Part Number: LQW15AN25NJ80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 25NH 750MA 221 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN25NJ80D Murata
    LQW15AN25NJ80D Murata
    LQW15AN25NJ80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN25NJ80D is described as FIXED IND 25NH 750MA 221 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM