LQW15AN24NJ80D Murata
  • Part Number: LQW15AN24NJ80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 24NH 770MA 212 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN24NJ80D Murata
    LQW15AN24NJ80D Murata
    LQW15AN24NJ80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN24NJ80D is described as FIXED IND 24NH 770MA 212 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM