LQW15AN18NJ80D Murata
  • Part Number: LQW15AN18NJ80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 18NH 1.05A 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN18NJ80D Murata
    LQW15AN18NJ80D Murata
    LQW15AN18NJ80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN18NJ80D is described as FIXED IND 18NH 1.05A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.