LQW15AN17NJ80D Murata
  • Part Number: LQW15AN17NJ80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 17NH 1A 126 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN17NJ80D Murata
    LQW15AN17NJ80D Murata
    LQW15AN17NJ80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN17NJ80D is described as FIXED IND 17NH 1A 126 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM