LQW15AN15NG80D Murata
  • Part Number: LQW15AN15NG80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15NH 1.15A 114 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN15NG80D Murata
    LQW15AN15NG80D Murata
    LQW15AN15NG80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN15NG80D is described as FIXED IND 15NH 1.15A 114 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG