LQW15AN13NJ80D Murata
  • Part Number: LQW15AN13NJ80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 13NH 1.24A 93 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN13NJ80D Murata
    LQW15AN13NJ80D Murata
    LQW15AN13NJ80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN13NJ80D is described as FIXED IND 13NH 1.24A 93 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.