LQW15AN12NG80D Murata
  • Part Number: LQW15AN12NG80D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 12NH 1.24A 93 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW15AN12NG80D Murata
    LQW15AN12NG80D Murata
    LQW15AN12NG80D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW15AN12NG80D is described as FIXED IND 12NH 1.24A 93 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.