LQW04AN22NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN22NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 22NH 200MA 630 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,363
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQW04AN22NJ00D Murata
    LQW04AN22NJ00D Murata
    LQW04AN22NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN22NJ00D is described as FIXED IND 22NH 200MA 630 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W