LQW04AN20NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN20NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 20NH 210MA 560 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,577
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQW04AN20NJ00D Murata
    LQW04AN20NJ00D Murata
    LQW04AN20NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN20NJ00D is described as FIXED IND 20NH 210MA 560 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.