LQW04AN19NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN19NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 19NH 160MA 730 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW04AN19NJ00D Murata
    LQW04AN19NJ00D Murata
    LQW04AN19NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN19NJ00D is described as FIXED IND 19NH 160MA 730 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.