LQW04AN16NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN16NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 16NH 270MA 380 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW04AN16NJ00D Murata
    LQW04AN16NJ00D Murata
    LQW04AN16NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN16NJ00D is described as FIXED IND 16NH 270MA 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.