LQW04AN13NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN13NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 13NH 280MA 340 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW04AN13NJ00D Murata
    LQW04AN13NJ00D Murata
    LQW04AN13NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN13NJ00D is described as FIXED IND 13NH 280MA 340 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM