LQW04AN12NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN12NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 12NH 310MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQW04AN12NJ00D Murata
    LQW04AN12NJ00D Murata
    LQW04AN12NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN12NJ00D is described as FIXED IND 12NH 310MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE