LQW04AN10NJ00D Murata
  • Part Number: LQW04AN10NJ00D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10NH 330MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,458
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQW04AN10NJ00D Murata
    LQW04AN10NJ00D Murata
    LQW04AN10NJ00D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQW04AN10NJ00D is described as FIXED IND 10NH 330MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA