LQP02TN33NH02D Murata
  • Part Number: LQP02TN33NH02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 33NH 90MA 6.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN33NH02D Murata
    LQP02TN33NH02D Murata
    LQP02TN33NH02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN33NH02D is described as FIXED IND 33NH 90MA 6.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED