LQP02TN30NH02D Murata
  • Part Number: LQP02TN30NH02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 30NH 90MA 6.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN30NH02D Murata
    LQP02TN30NH02D Murata
    LQP02TN30NH02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN30NH02D is described as FIXED IND 30NH 90MA 6.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM