LQP02TN24NH02D Murata
  • Part Number: LQP02TN24NH02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 24NH 120MA 5.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN24NH02D Murata
    LQP02TN24NH02D Murata
    LQP02TN24NH02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN24NH02D is described as FIXED IND 24NH 120MA 5.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM