LQP02TN20NJ02D Murata
  • Part Number: LQP02TN20NJ02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 20NH 100MA 5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN20NJ02D Murata
    LQP02TN20NJ02D Murata
    LQP02TN20NJ02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN20NJ02D is described as FIXED IND 20NH 100MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.