LQP02TN18NJ02D Murata
  • Part Number: LQP02TN18NJ02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 18NH 140MA 3.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN18NJ02D Murata
    LQP02TN18NJ02D Murata
    LQP02TN18NJ02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN18NJ02D is described as FIXED IND 18NH 140MA 3.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE