LQP02TN16NJ02D Murata
  • Part Number: LQP02TN16NJ02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 16NH 140MA 3.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN16NJ02D Murata
    LQP02TN16NJ02D Murata
    LQP02TN16NJ02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN16NJ02D is described as FIXED IND 16NH 140MA 3.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE