LQP02TN16NH02D Murata
  • Part Number: LQP02TN16NH02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 16NH 140MA 3.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN16NH02D Murata
    LQP02TN16NH02D Murata
    LQP02TN16NH02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN16NH02D is described as FIXED IND 16NH 140MA 3.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK