LQP02TN13NJ02D Murata
  • Part Number: LQP02TN13NJ02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 13NH 140MA 3.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN13NJ02D Murata
    LQP02TN13NJ02D Murata
    LQP02TN13NJ02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN13NJ02D is described as FIXED IND 13NH 140MA 3.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE