LQP02TN11NJ02D Murata
  • Part Number: LQP02TN11NJ02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 11NH 140MA 2.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN11NJ02D Murata
    LQP02TN11NJ02D Murata
    LQP02TN11NJ02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN11NJ02D is described as FIXED IND 11NH 140MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"