LQP02TN10NJ02D Murata
  • Part Number: LQP02TN10NJ02D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10NH 140MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02TN10NJ02D Murata
    LQP02TN10NJ02D Murata
    LQP02TN10NJ02D is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02TN10NJ02D is described as FIXED IND 10NH 140MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH