LQP02HQ9N1J02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ9N1J02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 9.1NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ9N1J02L Murata
    LQP02HQ9N1J02L Murata
    LQP02HQ9N1J02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ9N1J02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 9.1NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)