LQP02HQ7N5J02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ7N5J02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 7.5NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ7N5J02L Murata
    LQP02HQ7N5J02L Murata
    LQP02HQ7N5J02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ7N5J02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 7.5NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F