LQP02HQ5N6J02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ5N6J02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 5.6NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ5N6J02L Murata
    LQP02HQ5N6J02L Murata
    LQP02HQ5N6J02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ5N6J02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 5.6NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"