LQP02HQ5N1J02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ5N1J02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 5.1NH 5%
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ5N1J02L Murata
    LQP02HQ5N1J02L Murata
    LQP02HQ5N1J02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ5N1J02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 5.1NH 5%. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS