LQP02HQ4N2C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ4N2C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 4.2NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ4N2C02L Murata
    LQP02HQ4N2C02L Murata
    LQP02HQ4N2C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ4N2C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 4.2NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED