LQP02HQ4N1C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ4N1C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 4.1NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ4N1C02L Murata
    LQP02HQ4N1C02L Murata
    LQP02HQ4N1C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ4N1C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 4.1NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR