LQP02HQ3N1C02L Murata
  • Part Number: LQP02HQ3N1C02L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 01005 (0402) 0.3 0.02MM 3.1NH 0.
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about LQP02HQ3N1C02L Murata
    LQP02HQ3N1C02L Murata
    LQP02HQ3N1C02L is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. LQP02HQ3N1C02L is described as 01005 (0402) 0.3 0.02MM 3.1NH 0.. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F